Právní služby

Váš privátní advokát…

Advokacie je ryze osobní služba, při jejímž poskytování sehrává zásadní roli vztah mezi advokátem a klientem. Proto se Vám a Vašim záležitostem nebude věnovat nikdo jiný než Váš privátní advokát.

Největší radostí je Váš úspěch…

…mimo to však při poskytování právních služeb dbáme na dodržování níže uvedených principů:

§ Kompetence

Naše advokátní kancelář poskytuje komplexní právní služby v oblastech občanského, obchodního, insolvenčního a správního práva včetně zastupování v řízeních před všemi soudy a správními úřady v ČR. Zvláštní specializací je letecké právo a právo cestovního ruchu.

§ Důvěryhodnost

Zastoupíme Vás ve věcech, v nichž se nechcete osobně angažovat. V případě potřeby pro Vás provedeme spolehlivou a diskrétní úschovu finančních prostředků či listin.

§ Efektivita

Snažíme se, aby námi poskytnuté právní služby byly co možná nejvíce účinné, což vyžaduje individuální přístup ke každému klientovi a maximální pečlivost při zpracovávání případu.

§ Obezřetnost

Může se Vám stát, že Vás budeme odrazovat od zahájení neperspektivního sporu – není naším zájmem soudit se za každou cenu.

§ Slušnost

Univerzální etická hodnota, která je hlavním mantinelem našeho působení – u nás víte vždy předem, kolik která právní služba stojí, neboť jste to Vy, kdo rozhoduje.

§ Dostupnost

Poloha sídla naší kanceláře v samotném srdci Prahy v ulici Na Příkopě je zárukou bezproblémové dostupnosti automobilem, hromadnou dopravou i pěšky (nejbližší stanice metra Můstek – A, C a Náměstí republiky – B) Domluvíme se s Vámi též anglicky a německy.

Upozornění pro cestující Smartwings Group

Neobracejte se, prosím, na ombudsmana Smartwings Group před tím, než svou reklamaci či nárok uplatníte u příslušné letecké společnosti. Ombudsman Smartwings Group není odpovědný za vyřizování reklamací či žádostí o odškodnění; nad touto agendou pouze vykonává supervizi.

____________________________________________

V případě vzniku spotřebitelského sporu mezi advokátem a klientem je klient oprávněn podat návrh na mimosoudní řešení sporu České advokátní komoře, Národní 16, 110 00 Praha 1, www.cak.cz